středa 12. října 2016

CO ZA FEŠÁKA MI PŘIŠLO OD JOTY?


     Spolupráce s nakladatelstvím Jota je skvělá a sotva jsem dočetla knížky Co po ní zůstalo, Sedm dopisů z Paříže a Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, přinesla mi v pátek paní pošťačka další balíček.     A jelikož jsme měli v sobotu rodinnou oslavu, a já jsem chtěla udělat pěkné fotky, nechala jsem si jeho otevření až na neděli, abych si ho dosytosti užila.     Věděla jsem totiž, že mi přijde pěkný fešák :)VÁŠNIVÝ HŘÍŠNÍK - Christina Laurenová   A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi.

     Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí.

     Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek. Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale ještě to nevědí.

     Od začátku až do konce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý.

     Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?

     Stejná dávka čtenářského potěšení a gusta, na jaké jsme od dua mírně nestydatých autorek zvyklí.Tak to se mám na co těšit :) Co vy? Četli jste nebo se chystáte?
Za poskytnutí knížky k recenzi moc děkuji Nakladatelství Jota :)

10 komentářů:

 1. Knižní obálka je vážně lákavá. Anotace také, tak přeju krásné čtivo. Hezky si to s tím fešákem užij. ,o))

  OdpovědětVymazat
 2. Obdivuji tě, že jsi vydržela mít doma zabalený balíček až do druhého dne :D To bych asi nezvládla :D Hezká knížka, i když není můj styl :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No samozřejmě jsem měla cukání otevřít ho dřív, ale vydržela jsem :) Děkuji za komentář :)

   Vymazat
 3. Obálka parádní a vypadá to zajímavě. A hlavně to vůbec neznám :D
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to třetí díl, v prvním díle se tři kámošky vdají za tři kluky v Las Vegas a každá knížka je o jedné dvojici. Já jsem četla první díl, mám tu i recenzi. Myslím, že to navazuje volně. A bavilo mě to, tak jsem zvědavá na další dvojici :)

   Vymazat
 4. Obálka je vážně super! :D Ty knížky bych si vcelku ráda přečetla...Konečně by to mohla být taková ta oddychovka :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To určitě oddychovka je :) Děkuji za komentář :)

   Vymazat
 5. Už ho mám také doma a dokonce přečteného. Určitě se je na co těšit.:)

  OdpovědětVymazat