středa 11. ledna 2017

VÁNOČNÍ KNIŽNÍ PŘÍRŮSTKY

Tohle je poslední článek o knižních přírůstcích v minulém roce :) Jakožto vášnivé čtenářce se mi stává jedna věc, určitě to mnozí knihomolové znáte, totiž, že Vaši blízcí už vám nekupují knížky, protože zkrátka nemají přehled co už jste četli, nečetli, co máte doma a tak podobně. Proto, se musí Ježíškovi dát jasné instrukce, co má pod stromeček donést :)Takže ty moje zněly…

zdroj


Na tenhle 4. díl ze série Měsíční kroniky jsem čekala opravdu dlouho. První tři díly jsem dostala na vánoce vloni a četla je v lednu. Ještě jsem si pořídila dodatek o královně Levaně, Nejkrásnější, a ten jsem si schovávala a chci jej číst zároveň s Winter, abych si to více užila. Winter má krásnou obálku a je pěkně tlusťoučká, což v tomto případě je rozhodně přednost…


zdroj

Kolem tohoto titulu jsem chodila dlouho bez povšimnutí, než jsem zjistila, že to není detektivka, ale mysteriózní thriller o tom, co se stane, když se nám zastaví srdce. A protože tohle téma mě zaujalo, napsala jsem o Playground Ježíškovi :)


zdroj

Tato knížka mi chyběla do série příběhů tří kamarádek, které se jedné divoké noci  v Las Vegas opily a vdaly se za tři muže, které vůbec neznaly...ale co potom?Další tři knížky vybral Ježíšek sám a myslím, že to trefil dobře :)
zdroj

Erotický román o spolku T.A.J.N.O.S.T.I., kde si ženy mohou plnit tajné fantazie a vybudovat ženské sebevědomí. Není to klub pro každého - jeho členky si samy vybírají další kandidátky mezi ženami, které trpí nedostatkem láskyplné pozornosti a absencí sexu.
Hlavní hrdinka tohoto žhavého románu, Cassie Robichaudová, je pětatřicetiletá vdova, již manžel ve všech ohledech zanedbával. Vstupem do spolku se Cassie obrátí život naruby - a spolu s poznáním, jak nádherný může být sex, jí do života vstupuje i láska…


a Ježíšek ví, že mě erotické romány baví a proto mi nadělil ještě jeden…


zdroj
Druhý díl trilogie 80 DNÍ. Barvitý, provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Budu si muset nejdřív sehnat první díl, ale moc se těším na čtení.
zdroj


Tak tohle bude opravdová chuťovka. Pátá kniha Davida Mitchella se v mnohém liší od dosavadní tvorby tohoto britského kouzelníka postmoderních forem. Klasicky vystavěná historická próza Tisíc podzimů Jacoba de Zoeta zasazená do přelomu 18. a 19. století je současně románem učednickým, milostným i dobrodružným…

Tak to je od Ježíška vše a tímto mu moc děkuji :)

A co za knížky jste našli pod stromečkem vy?
Anotace knih převzaty z

6 komentářů:

 1. Parádní přírustky. Já jsem si zrovna dnes koupila třetí díl měsíčních kronik. Winter bude muset v obchodě počkat do března :-D Přeju hezké čtení :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkuji :) Na Winter se také moc těším, ale musí počkat po recenzácích :)

  OdpovědětVymazat
 3. No já toho Keplera bojím, není to klasika a většina lidí, kteří měli rádi jeho Joonu jsou zklamaní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem právě od něj žádnou detektivku nečetla... mě se to líbilo, mělo to takovou tísnivou atmosféru..., ale nemám s čím srovnávat :) Děkuji za komentář :)

   Vymazat
 4. Krásné knižní přírůstky, ať se líbí :)

  OdpovědětVymazat