pátek 17. února 2017

KNIŽNÍ PŘÍRŮSTKY č. 3


Nikdy jsem nemilovala naše nedělní cesty z města, viz článek Lufťáci naopak, ale od té doby, co jezdíme přes Brno, to znamená přes Levné knihy, už to nedělní cestování snáším o trošku líp :)

Vítám Vás u Knižních přírůstků č. 3, tentokrát z Levných knih….


První týden jsem se ještě docela držela a pořídila si pouze dva kousky :)

Osudový příběh o rodinných tajemstvích, spřízněných duších a promarněných příležitostech

Tuhle knížku jsem viděla u blogerek a kromě zajímavého námětu má i krásnou obálku a za cenu 59,- Kč jsem ji tam opravdu nemohla nechat :)
a pak tu máme pokračování knížky, kterou jsem dostala od Ježíška a sice  Romantika, dobrodružství a sex v pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií

Anotace: Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I, která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Nyní je řada na Cassie, aby vedla nejnovější kandidátku skupiny, Dauphine Masonovou, a pomohla jí roznítit její sexuální touhu a najít sebevědůvěru pro nový vztah.

Obě ženy se pohybují na spletité cestě vášní a doufají, že objeví to, co skutečně chtějí od života a od lásky.
O týden později…


Další knížka, která mě zaujala na jiných knižních blozích. Nenápadná kniha má na Databázi knih i na ČBDB celkem vysoké hodnocení a skrývá v sobě silný příběh. Válečné romány mám ráda, ale protože je velmi prožívám, po přečtení tří dílů Modrého bicyklu, který je mimochodem skvělý, jsem se rozhodla, že se nebudu dobrovolně týrat a dám si od nich pauzu. Teď mám Loutkáře z ghetta doma, takže až mě popadne ta správná nálada, bude po ruce.

Tato útlounká knížečka má podtitul 12 opravdu erotických povídek a jak jsem jen tak zběžně nakoukla, jsou opravdu hooodně erotické :)

Minulost, která nebyla, budoucnost, která nesmí být...

PoloSvět mě upoutal mezi knihami pro mládež svými velmi zdařilými, hezkými obálkami a i anotace mě zaujala a jestli se k nim nedostanu já, možná si je přečte za pár let syn, protože tohle mi přijde jako ideální četba pro mladé muže. Opět jsem překvapená vysokým hodnocením knihy a doufám, že se mi podaří sehnat ještě čtvrtý díl…

Anotace: PoloSvět je nejpokročilejší počítačová simulace sloužící k výcviku vojáků, která byla kdy vyvinuta. Má podobu virtuálního světa odsouzeného k nekončící občanské válce. Třicet milionů jeho digitálních obyvatel ovládají nejkrutější tyrani, jako nacista Heydrich, komunisté Berija a Stalin nebo jakobín Robespierre….

Avšak v PoloSvětě se něco ošklivě zvrtne a ocitne se v něm dcera prezidenta Spojených států amerických. Pro její záchranu vyberou a do PoloSvěta vyšlou osmnáctiletou Ellu Thomasovou. Když do něj Ella pronikne, zjišťuje, že virtuální hranice jen s námahou zadržují zlo uvnitř PoloSvěta a reálný svět, v němž lidé žijí, je v mnohem větším nebezpečí, než si kdo dokáže představit…


Tak to je z Levných knih prozatím všechno. Možná jsem někoho navnadila a jestli jste už četli některou z těchto knížek budu ráda za váš názor.


Mějte se pěkně

16 komentářů:

 1. Pěkně přírůstky. Loutkáře závidím, tsky si ho budu muset pořídit 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, s Loutkářem se určitě nedá šlápnout vedle :)

   Vymazat
 2. Na ten polosvět jsem také koukala, měla jsem ho vzít. 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem pořád nevěděla, ale za tu cenu jsem ho tam nemohla nechat. A vypadají ty knížky krásně :)

   Vymazat
 3. Krásne prírastky, zaujala ma prvá kniha Kufor paní Sinclairové, obálku má noazja krásnu a hádam bude ja obsahovo dobrá. A ešte ma zaujali posledné knihy zo série Polosvet, majú zaujímavé obálky aj obsahovo vyzerajú dobre :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jak říkám, Levné knihy, to je mor :)

   Vymazat
 4. Kufr paní Sinclairové mě taky zaujal :) O Polosvětu jsem v jednu dobu taky uvažovala, ale odradilo mě to, že čtvrtý díl u nás nevyjde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to je škoda, jestli fakt nevyjde... Kufr paní Sinclairové bude určitě dobrý :)

   Vymazat
 5. Ach neeeee, to je hotove tyrani!!! :-D vsichni si koupi Loutkare a na me nevyzbyde :-) neni fer, ze nejblizsi LK mam az 85 km ....m na druhou stranu, diky Bohu :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jich tam měli dost :) Ale je fakt, že 85 km je hodně, i když já to mám taky asi 40 km, ovšem na druhou stranu, jak píšeš, naštěstí :)

   Vymazat
 6. Loutkáře jsem si taky odnesla! :)

  A LK jsou vážně velmi nebezpečné pro úspory :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, ale na druhou stranu, ty ceny jsou tam tak skvělé, že si člověk může dovolit se trošku rozjet :) Ten druhý nákup jsem chtěla zaplatit tím dárkovým kuponem za 200 kč, co jsem dostala k narozeninám, a ani to tolik nebylo, tak jsem to zaplatila normálně a kupon mám na příště :)

   Vymazat
 7. Kufr a Loutkář na mě taky čekají :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přeji příjemné čtení a těším se na recenze :) Já se k nim asi tak hned nedostanu :)

   Vymazat
 8. Jsem celkem zvědavá, co řekneš na Polo svět. Taky jsem na něj koukala, jelikož mě zaujaly obálky, které vypadají zajímavě. Ale po přečtení anotace mi to přišlo jako kravina (pardon :-/) Potřebuju vědět jestli jsem udělala chybu, že jsem je tam nechala nebo ne :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem taky zvědavá, ale brala jsem to spíš pro syna, myslím, že se k tomu hned tak nedostanu :) V seznamu na čtení mám jiné miláčky, které si potřebuju už nutně přečíst :)

   Vymazat