středa 1. března 2017

KNIŽNÍ PŘÍRŮSTKY Č.4Vítám vás u dalších knižních přírůstků. Tentokrát se mi sešly dva recenzní výtisky, za které chci velmi poděkovat. První je z nakladatelství Jota….
VÁŠNIVÝ LHÁŘ - Christina Laurenová

Čtvrtá kniha ze série Vášnivý. Všechny už mám doma, dvě přečtené a docela jsem si je užila, takže se těším i na “Lháře” . Jako u všech z této série má krásnou, sexy obálku.

Anotace: London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje.
Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu...a nabere jeho směr. Jasně, Luke je plejboj od pohledu, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus - je to jen jednorázovka.

Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc.

Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost - konkrétně, kdo je kdo v ní - všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.
Druhá kniha k recenzi je z nakladatelství Omega a na obálce na mě čekal také velký krasavec :)VYSOKÁ HRA - Kay Hooper

Anotace: Velmi úspěšná autorka bestsellerů New York Times Kay Hooper spřádá příběh o zradě a druhé šanci dvou odtržených milenců, kteří se díky náhodě musí znovu spojit na jednu poslední misi.

    Katrina Kellerová se po vysoké škole dala ke špionáži a naučila se využívat každou svou dovednost, aby pro Američany vyslídila citlivé informace. Ale poté, co byla její identita částečně odhalena, jiný federální agent - a zároveň její životní láska - nabude dojmu, že Katrina zradila svou vlast. Katrina zareaguje tím, že svou bolest skryje a nalezne útočiště v nedůležité operaci v zábavním parku. Když už si myslí, že je všechno venku a může jít dál, Skye Prescott jí znovu zkříží cestu.

    Skye se nikdy z Katrininy zrady nezotavil. Ukryl se v temnotě a změnil na hazardérský a nemilosrdný přírodní živel. Když mu ale naoko jednoduchá mise přivede Katrinu zpět do života, rychle si uvědomí, že udělal hroznou chybu, když jí nevěřil. Skyova povaha vyžaduje rychlý zásah. Když se pro něco rozhodne, neexistují pro něj žádné překážky. A dokonce ani Katrininy protesty mu nezabrání ji získat zpět.


Tahle knížka má pouze 147 stran a tak jsem zvědavá, jak se autorce podařilo do nich vměstnat tento příběh zasazený mezi federální agenty.Čekají mě tedy dva milostné příběhy, každý z úplně jiného prostředí. Můj názor na ně,  jestli vás bude zajímat,  si přečtete zanedlouho v recenzích a já se na váš těším v komentářích.

Mějte se krásně

9 komentářů:

 1. Užij si oba!!!
  Oba budou určitě stát za to. 😉

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Lháře už čtu a čte se dobře :)

   Vymazat
 2. Užij si oba!!!
  Oba budou určitě stát za to. 😉

  OdpovědětVymazat
 3. Vysoká hra je prý skvělá, takže se těším na tvoji recenzi. Já myslím, že nakonec po ní nešáhnu, ale ráda si o ni přečtu recenzi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, já jsem zatím recenze nečetla, tak se nechám překvapit :)

   Vymazat
 4. Vysokou hru čtu a nějak se nemůžu začíst (ale to bude nejspíš tím množstvím úkolů a seminárek, co se na mě teď nahrnuly :-))...
  Lhář by měl také přijít, tak jsem na něj zvědavá! ;-)
  Užij si čtení!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zase už čtu Lháře a začetla jsem se dobře :) Toho si určitě užiješ :)

   Vymazat
 5. Moc pěkné kousky :) Obě knížky mě zajímají, tak přeji hezké čtení a těším se na recenze :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, recenze nebudou dlouho trvat. Lhář se čte velmi dobře a Vysoká hra zase není tak tlustá :)

   Vymazat