pondělí 18. prosince 2017

KNIŽNÍ PŘÍRŮSTKY Č. 22


Ahoj všichni milovníci knížek :)


Tak koukám, že jsem mezi tím vším pečením cukroví, sháněním dárků a snahou o vánoční úklid neukliditelného, úplně zapomněla na nejnovější přírůstky… Dnes tu mám dva recenzní výtisky, na které jsem se moc těšila a za které děkuji.Z nakladatelství Metafora mi přišlo volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci, moji recenzi najdete zde

OHEŇ A VODA - Simona Ahrstedtová

Anotace: Alexander De La Grip je známý z bulvárního tisku a blogů zaměřených na společenské drby jako bohatý playboy, dekadentně rozhazující peníze po celém světě. Většinu svých dní tráví zotavováním se z předcházejících nocí. Na kontě má dlouhý seznam svedených krásek a zdá se, že ho ve skutečnosti nezajímá nic a nikdo.
Isobel Sorensenová pracuje jako dobrovolná lékařka pro organizaci Lékaři bez hranic v utečeneckých táborech, válečných zónách i na místech nejhorších katastrof. Právě se chystá odjet do dětské nemocnice v Čadu, kterou provozuje nadace založená jejím dědečkem.
Je zcela oddaná práci pro humanitární organizaci, a tak ji znechutí, když Alexander, jako jeden z hlavních sponzorů, zadržuje finanční prostředky potřebné pro další chod nadace. Má to být odplata za to, že je jedinou ženou, která ho kdy poslala k čertu? Navzdory tomu, že oba představují zcela odlišné, neslučitelné světy, přeskočí mezi Alexandrem a Isobel velmi záhy jiskra přitažlivosti. Když jeden druhého dotlačí až na samý kraj myslitelné hranice, ukáže se, že pravda je mnohem složitější a zdání většinou klame. Bolest, láska, důvěra, zrada. Co zvítězí, když se z bezpečnosti stane prázdné slovo bez významu?
Svižný román plný skandálních odhalení, jiskřivé erotiky a napínavého děje, který čtenáře zavede do Švédska, New Yorku i afrického Čadu.

Už jsem začala číst a už jsem taky zamilovaná do Alexandra. Jsem na straně sto a jiskří to tedy mezi nimi pořádně. Pro mě zase dobrá změna a jsem zvědavá, co se pokazí :)

Druhá knížka je z nakladatelství Omega, taky zamilovaný příběh, ale trošku jiného ražení. Jen tak jsem nakoukla a bude to asi síla…BLÍZKO OBZORU - Jessica Koch

Anotace: Když sedmnáctiletá Jessica poznala o tři roky staršího Dannyho, nikdy by neřekla, že se do něj může zamilovat, ani že dokáže ve vztahu překonávat ty nejtěžší překážky. Danny je neodolatelný, úspěšný a sebevědomý, vždy má výbornou náladu a nic ho nerozhází. Silný muž, který opustil rodinu a žije sám daleko od domova.
S Dannym nabírá její bezstarostný život puberťačky úplně jiný směr. Brzy pozná, že její první dojem z Dannyho byl velmi klamný. Čím blíže ho poznává a odhaluje pravdu o jeho dětství, tím beznadějnější se stává jejich společná budoucnost.
Zatímco Jessica má před sebou zářnou budoucnost, Dannyho vyhlídky jsou temné. Jejich vztah se brzy změní na závod s časem, který nelze vyhrát. Unese Jessica tíhu Dannyho osudu?


Obě knížky jsou docela tlusťoučké, tak já jdu číst :) Mějte se hezky a nenechte se semlít tím předvánočním šílenstvím…

Ahoj

Žádné komentáře:

Okomentovat