pondělí 2. prosince 2019

JAK SI LUXUSNĚ VYČISTIT A OMLADIT PLEŤ POUZE ZA 2 MINUTY


Dnes bych vám chtěla představit mého miláčka, bez kterého už nedám ani ránu a kdykoliv někde jsem, musí tam být se mnou. Bez něj si prostě přijdu špinavá a můžu říct, že bez něj nevyjdu z domu :) Řeší totiž i ranní otoky pleti a tak celkově si připadám osvěžená. Je to jako čištění zubů, také byste bez vyčištěných zubů nikam nešli

O co se jedná?

Je to antiaginová technologie primárně určená na čištění pleti a odstraňování make-upu americké vědecko výzkumné společnosti, která  s věkem bojuje tím, že působí přímo v buňkách, kterým dodává své patentované přípravky se složkou ageLoc, která zabraňuje stárnutí pleti. Tuto účinnou složku obsahuje i čistící gel, který je dodávaný společně s mašinkou a vydrží opravdu dlooouuuhooo, čtyři až pět měsíců, protože ho stačí použít jen trošku. Navíc si pro každý typ pleti můžeme vybrat, protože gelů je pět typů - pro normální, suchou, mastnou, citlivou a problematickou aknózní pleť.
Jak to funguje?

Patentovaná hlavice je z lékařského silikonu s aktivním stříbrem a vykonává protisměrný pohyb, čímž rozvibrovává buňky v pleti, které jsou nuceny se rozpohybovat a pohybovat se jako zamlada, čímž začnou znovu vytvářet protein, který se nám tvořil a tím se pleť sama omlazuje.
Dále se nám vyhlazují vrásky, zmenšují póry a pleť je rozjasněná, šťavnatá a vypadá mladě.

Jak na to?


Úplně jednoduše :) :) :) Lumi Spa má pouze jedno tlačítko, které je nastavené na dvě minuty a po půl minutě krátce změní pohyb, abychom věděli, že se máme přesunout na další partii obličeje. Tedy jedna tvář, čelo, druhá tvář a brada, ale každý má svůj způsob, jak se lumíluje. Když budete moc tlačit nebo s ním budete pohybovat moc rychle, mašinka vás upozorní. Je totiž chytrá.Pro koho je určený?


Lumi Spa je určený jak pro ženy, tak i pro muže a lze ho používat v každém věku, nemusíme čekat na první vrásky a povadlou kůži. Vzhledem k tomu, že je k dispozici i gel pro aknózní pleť, je vhodný i pro puberťáky, kterým akné hodně zlepšuje.


Ale to ještě není všechno….


Letos v červnu přibyl k Lumi Spa oční nástavec Lumi Spa Accent, který se nám postará o redukci otoků, povislých víček a očních vrásek a to opět za pouhé dvě minutky. K dostání je speciálním očním krémem, samozřejmě s technologií ageLoc, který se extra jemnou silikonovou hlavičkou opět zapracuje do okolí očí, pod oči a pod obočí.


Kde se dá sehnat? 

Na tomto odkazu si jej můžete objednat přímo u dodavatele a bude vám doručen skoro až do koupelny :) :)
Shopík pro krásu


Po 2 minutách je pleť šťavnatější, vypadá svěžejší a jsou zmenšené kruhy pod očima, zvětšené oči. Já už tuto technologii používám několik měsíců, stejně jako další anti-aging technologie :)

Žádné komentáře:

Okomentovat