JAK MÍT ČAS A PENÍZE ZÁROVEŇ?Mít čas a peníze zároveň, to je asi snem každého člověka. Věnovat se svým koníčkům, dětem, cestování a zároveň na to mít peníze. Ale jak to udělat?

Spousta lidí vám řekne, že to zkrátka není možné. Ale co když je taková možnost, jen o ní zatím nevíte? :)Můžeme se vrhnout na klasické podnikání. Podnikatelé mají většinou peníze, ale často jsou vykoupené tím, že jejich vydělávání požírá veškerou energii a hlavně čas. Znám to ze své rodiny. Manželka podnikatele je většinou sama s dětmi. Muž je uhoněný, nervózní, když je doma, vyřizuje maily a sice tam je, ale ve skutečnosti není.


Může sice odjet na dovolenou, ale zpravidla si nemůže dovolit ten luxus úplně vypustit. Neustále musí být k dispozici, kontrolovat zaměstnance, zvedat telefony, zajistit chod firmy a můj manžel hodně dovolených doslova protrpěl, protože měl pocit, že když není ve firmě, něco mu uniká.Klasické podnikání také není pro každého. Potřebujete mít hodně pevné nervy,  znalosti, zkušenosti, neustále se rozvíjet, sledovat neustále se měnící legislativu. Musíte mít předpoklady k vedení zaměstnanců a peníze na investice, které hlavně na začátku bývají hodně velké. A návratnost opravdu dlouhá. Dva roky je naprosté minimum, ale spíš to bývá tak pět let a víceZaměstnání jsem si také zažila. Jenže po tom, co se mi narodily děti, jsem si nějak neuměla představit, že tam budu od rána do večera a někdo jiný mi bude organizovat život. V zaměstnání máte jistotu, že každý měsíc dostanete výplatu (ale i to někdy neplatí, možná jste to zažili i vy), ale pokud nejste generálním ředitelem, výplata většinou nebývá žádná sláva. Zpravidla pokryje životní náklady, možná horko těžko našetříme na dovolenou a to je tak zpravidla všechno.Kdo již někdy vyplňoval daňové přiznání, jistě si všiml, že příjmy ze zaměstnání se označují pojmem Příjmy ze závislé činnosti. A vy vykonáváte v zaměstnání ZÁVISLOU činnost, jste závislí na tom, kdo vás zaměstnává. A někteří zaměstnavatelé jdou ještě dál a považují své zaměstnance za svůj majetek. S příchodem mobilních telefonů a internetu to zachází ještě dál, někteří mají pocit, že musíte být neustále na příjmu, v dojezdové vzdálenosti, vždy k dispozici.V zaměstnání nejste svobodní. A nemáte ani peníze. A ve finále ani tu jistotu, protože se s Vámi může zaměstnavatel kdykoliv rozloučit.  Někdo je v zaměstnání spokojený a pak je to v pořádku, ale stále víc lidí touží po tom být svobodný a život si více užívat.

V zaměstnání směňujeme čas za peníze, a je to velmi nevýhodný obchod, protože čas si zpátky už nikdy nekoupíme.

Jak to tedy udělat? Mít peníze a čas zároveň? Mít svobodu? Pracovat odkudkoliv a kdykoliv se mi chce? 

Hledala jsem, co budu dělat, abych byla nezávislá, mohla pracovat kdy chci a dostala jsem se k zajímavému PROJEKTU, který mění nejen mě, ale celý můj život. 

Je lepší pracovat na svém vlastním snu po dobu 3 - 5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?Je to podnikání, ale chytřejší než klasické podnikání. Můžete mít zdarma svůj vlastní e-shop, který je již zařízený, takže nám odpadají starosti se sklady, zaměstnanci a expedicí, protože zákazníci si objednají stejně jako v jakémkoliv jiném e-shopu a náš dodavatel zajistí i dopravu.Dále zdarma dostaneme know-how a naučíme se:
Jak NEPRODÁVAT klasickým konvenčním způsobem a díky tomu se stát úspěšným podnikatelem
Jak efektivně využít FACEBOOK pro růst svého obchodu
Jak funguje Tvoje MYSL a jak ji můžeš využít celkově v životě
Jakým způsobem a zdarma můžeš budovat globální byznys
Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi
Jak si vytvořit OBRATY, které Ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit
Jak si to celé úspěšně vybudovat zároveň při mateřské nebo zaměstnání
Jak si úspěšně budovat svou VLASTNÍ ZNAČKU (své jméno)
Jestli Tě tento projekt zaujal a chceš se dozvědět víc, napiš mi na e-mail: podpatkyvhline@gmail.com nebo do zprávy na FB Podpatky v hlíně


Žádné komentáře:

Okomentovat